Прощання з Героєм

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.60 [5 Голоса (ів)]

d mtKhLh1Yw

   4 червня у селі Бирлівка, що на Драбівщині, відбулося прощання з героєм, який загинув, захищаючи Україну, у зоні АТО. Загиблому героєві старшому сержантові Михайлові був 51 рік. Народився ФЕДОРЕНКО Михайло Володимирович 1964р.,

загинув 31 травня 2015 року.

За давньою християнською традицією тіло спочилого героя цілу ніч перебувало у церкві Святої Трійці села Бирлівка, де за ним всю ніч читали Псалтир.

У день відспівування біля місцевої церкви зібралася вся громада Драбівщини. Чин відспівування звершили священики Золотоніського та Драбівського районів: настоятель місцевої церкви протоієрей Богдан Марцін, настоятель храму Благовіщення Пресвятої Богородиці м.Золотоноша протоієрей Олександр Косенко, настоятель храму Вознесіння села Шабельники ієрей Олег Шумов. Також у спільній молитві приймав участь настоятель храму Вознесіння села Пальміра Золотоніського району УАПЦ протоієрей Миколай.

Серед присутніх був голова Драбівської райдержадміністрації Іван Володимирович Гайдай, заступник голови районної ради Тетяна Володимирівна Богославець та сільський голова Бирлівки Ольга Григорівна Кучер.

Після спільної церковної молитви, очолюваної вищезазначеними священиками, тіло героя у супроводі військових побратимів та жителів села на руках понесли до місцевого цвинтаря. В останню путь героя проводжала вся громада, ставши обабіч шляху, по якому несли покійного.

На місцевому кладовищі очільники району зачитали некрологи про життя та подвиг загиблого героя. Бойові побратими Михайла розповіли, що він був справжньою людиною з великої букви, достойним чоловіком, сином своєї Вітчизни. Все село не стримувало сліз, коли прощалися із своїм земляком.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео

НАША КНОПКА

Інформаційне управління Черкаської єпархії

 
 
ioan2018 Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН

   Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН, (в миру Олег Васильович Яременко)...

Читати далі...