У Черкасах відбулося обговорення проектів будівництва храму Св.Арх.Михаїла

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]


У Черкасах 24 березня в приміщенні обласної бібліотеки ім.Т.Г.Шевченка відбулося обговорення проектів будівництва храмового комплексу Святого Архистратига Божого Михаїла, який має постати на Дніпровських кручах при в’їзді у Черкаси зі сторони дамби.

   Захід відбувся із благословення і за участю митрополита Черкаського і Чигиринського Іоана. В обговоренні взяли участь керівники області, настоятель парафії прот.Анатолій Лєщенко, представники духовенства, громадських організацій, навчальних закладів, засобів масової інформації, бізнесова та творча еліта міста Черкаси, захисники України, які приймали участь в АТО, жителі міста Черкаси та Черкаської області.

 В рамках заходу проходили виставки дитячих творчих робіт та малюнків, виставка творчих робіт майстра художньої вишивки Тетяни Волочай, концерт вихованців Черкаської дитячої музичної школи №2. Також відбулася зустріч із бійцями, які брали участь в АТО. Митрополит Іоан нагородив воїнів медалями "За жертовність і любов до України". Діти, які брали участь у святі, отримали солодкі подарунки. Архієрейськими Грамотами за сприяння у розвитку духовності митрополит Іоан нагородив співорганізатора заходу і ведучу - Людмилу Турган, яка є волонтером, а також представником міжнародного руху “За Україну, її славу і волю” та інших учасників свята.

 

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео

НАША КНОПКА

Інформаційне управління Черкаської єпархії

 
 
ioan2018 Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН

   Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН, (в миру Олег Васильович Яременко)...

Читати далі...