Раді вітати Вас на нашій сторінці недільної школи імені Апостола і Євангелиста Іоана Богослова!


" Пустіть діток до Мене приходити, і не бороніть їм, бо таких Царство Боже! Поправді кажу вам: Хто Божого Царства не прийме, немов те дитя, той у нього не ввійде. І Він їх пригорнув, і поблагословив, на них руки поклавши." (Від Марка 10:14-16)

Get Adobe Flash player

   1    3    4    2    5

Популярно

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.50 [1 Голос]

Перед початком уроків у школі, дітки села Литвинівка Жашківського району майже кожного ранку приходять до храму, щоби розпочати день із ранкової молитви та благословення священика. Таку благочестиву практику на парафії започаткував настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці отець Сергій Кошелюк.

 

Перед початком уроків у школі, дітки села Литвинівка Жашківського району майже кожного ранку приходять до храму, щоби розпочати день із ранкової молитви та благословення священика. Таку благочестиву практику на парафії започаткував настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці отець Сергій Кошелюк. Багато дітей приходить на заняття недільної школи, що діє на парафії.
Про духовне життя маленьких парафіян отець Сергій розповів наступне: «Ми вивчаємо Божий закон, щоб діти знали Святе Писання, щоб їхній житейський шлях починався з Божою присутністю. Кожного ранку, перед початком навчального дня, діти приходять до храму на ранкову молитву, після молитви священик їх благословляє і кропить святою водою, щоб цей день вони провели в мирі, спокої і доброті. Служби Божі діти стараються не пропускати, а як приходять вихідні чи святкові дні, то ми з дітьми збираємось і їдемо відпочивати на природу. Там ми проводимо різноманітні ігри, готуємо козацьку кашу, а також проводимо духовні бесіди. Батьки своїми дітками задоволені, тому що та дитина, яка ходить до храму і молиться Богу, ніколи не зважиться на якийсь поганий вчинок, і мало того що сама, а ще й другим дасть пораду, як себе правильно поводити в тій чи іншій ситуації.»

Варто прочитати