Раді вітати Вас на нашій сторінці недільної школи імені Апостола і Євангелиста Іоана Богослова!


" Пустіть діток до Мене приходити, і не бороніть їм, бо таких Царство Боже! Поправді кажу вам: Хто Божого Царства не прийме, немов те дитя, той у нього не ввійде. І Він їх пригорнув, і поблагословив, на них руки поклавши." (Від Марка 10:14-16)

Get Adobe Flash player

   1    3    4    2    5

Популярно

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.50 [1 Голос]

DSC 0027

   3 лютого у дитячій недільній школі імені Апостола і Євангелиста Іоана Богослова, що діє при Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Черкаси, відбувся майстер-клас з ліпки пластиліном. Заняття провів парафіянин Свято-Троїцького собору, скульптор В'ячеслав Федорченко.

 

На уроці Закону Божого керівник недільної школи прот. Василій Паплик розповів дітям про молитву Господню, детально пояснивши, кожне із прохань молитви «Отче наш».

На уроці духовного оповідання, викладачка недільної школи Світлана Олександрівна Калюжна розповіла вихованцям повчальні історії про важливість молитви в житті людини. Музичний керівник школи Оксана Віталівна Нікітіна провела урок церковного співу, проспівавши з дітками молитву «Отче наш» та подячну молитву після прийняття їжі.

joomlamodniyportal.ru

Варто прочитати