Раді вітати Вас на нашій сторінці недільної школи імені Апостола і Євангелиста Іоана Богослова!


" Пустіть діток до Мене приходити, і не бороніть їм, бо таких Царство Боже! Поправді кажу вам: Хто Божого Царства не прийме, немов те дитя, той у нього не ввійде. І Він їх пригорнув, і поблагословив, на них руки поклавши." (Від Марка 10:14-16)

Get Adobe Flash player

   1    3    4    2    5

Популярно

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.50 [2 Голоса (ів)]

DSC 0031

   2 квітня у недільній школі Свято-Троїцького кафедрального собору м. Черкаси відбулося творче заняття з декоративно-прикладного мистецтва на тему: «Петриківський розпис». Майстер-клас провели студенти ІІІ-го курсу Черкаського художньо-технічного коледжу Горська Світлана та Герасименко Алла. Також музичний керівник школи Оксана Нікітіна провела з дітьми урок церковного співу.

На уроці Закону Божого священик розповів дітям про друге пришестя Ісуса Христа та його ознаки. Також з метою перевірки знань вихованців о. Василій провів цікаву вікторину. За правильну відповідь діти отримували м'яку іграшку. Від імені діток недільної школи висловлюємо подяку прихожанам Свято-Троїцького собору, які пожертвували на недільну школу чудові іграшки.

В старшій групі недільної школи ієрей Василій прочитав лекцію на тему: «Створення перших людей. Гріхопадіння. Походження зла».

joomlamodniyportal.ru

Варто прочитати