Раді вітати Вас на нашій сторінці недільної школи імені Апостола і Євангелиста Іоана Богослова!


" Пустіть діток до Мене приходити, і не бороніть їм, бо таких Царство Боже! Поправді кажу вам: Хто Божого Царства не прийме, немов те дитя, той у нього не ввійде. І Він їх пригорнув, і поблагословив, на них руки поклавши." (Від Марка 10:14-16)

Get Adobe Flash player

   1    3    4    2    5

Популярно

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [3 Голоса (ів)]

IMG 2754

   Зимова пора багата християнськими празниками, які з великою радістю святкують діти. Для дітей недільної школи, що діє при Свято-Троїцькому соборі м. Черкаси особливо очікуваними є день Святого Миколая та Різдво Христове. Вже задовго до празників діти готувалися до виступу, щоб віршами, піснями, і колядками привітати всіх прихожан із цими великими святами. А священик, готуючи дітей до зустрічі празників, розповів про життя святого Миколая та свято Різдва Христового.

19 грудня вихованці недільної школи у Свято-Троїцькому соборі провели виступ до дня Святого Миколая. Одягнуті у національний одяг, діти розповідали вірші і співали пісні в честь святителя Миколая. І звичайно, святий Миколай не забув завітати до діточок, а прийшовши, всім роздав подаруночки.

joomlamodniyportal.ru

7 січня, в день Різдва Христового вихованці недільної школи привітали духовенство та прихожан храму колядками та віншуванням. Від імені громади, владика Іоан подякув за колядки і роздав дітям солодкі подарунки.

joomlamodniyportal.ru

Варто прочитати